Iwona
Iwona Kopańska
Absolwentka Filologii rosyjskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Od ponad 10 lat organizator eventów, konferencji i szkoleń.

Po pracy zawsze oddawała się swojej największej pasji, którą są konie. Od dzieciństwa fascynowała ją nie tylko jazda konna, ale przede wszystkim psychika tych wspaniałych zwierząt.
Przez długie lata zdobywała praktykę, uprawnienia i certyfikaty , by poszerzać swoją wiedzę z zakresu naturalnych metod pracy z końmi.

Gdy na swej drodze spotkała Darię Galant, autorkę Metody Holy Equus, postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. Tak powstał Ekus Events – jedyny certyfikowany przez D. Galant przedstawiciel Metody HEQ, organizujący szkolenia nadzwyczajne.
Iwona Kopańska, tworząc Ekus Events wniosła na rynek całkowicie innowacyjne rozwiązania na spotkania firmowe, jak, m.in. horse coaching.

Trener Metody Holy Equus Zaklinania Koni, Trener Psychologii Koni, Instruktor jazdy konnej.
Jedyny w Polsce Hipoterapeuta pracujący z końmi i pacjentami Metodą Holy Equus.
Daria
Daria Galant
Pisarka, zaklinaczka koni, autorka Metody Holy Equus, uczącej kontaktów człowieka z końmi, osoba o dwudziestoletnim szkoleniowym doświadczeniu jeździeckim na wszystkim obszarach: jest trenerem koni trudnych, trenerem ujeżdżenia na lekkości i jeździectwa pokazowego. Była zawodnikiem i trenerem zawodników, startujących w ogólnopolskich zawodach jeździeckich, hodowcą American Quarter Horse.