Kategorie
Oferta indywidualna

Kurs Trenera Metody Holy Equus Zaklinania Koni I stopnia

Kurs ma charakter warsztatów . Cała wiedza przekazywana jest w praktyce . Zajęcia obejmują pracę z końmi na wolności,  a także profesjonalne treningi ujeżdżenia na lekkości.

Metoda Holy Equus autorstwa pisarki Darii Galant, w treningu jeździeckim i psychologicznym kieruje relacje konia z człowiekiem na płaszczyznę współdziałania i mentalnego porozumienia. Skutkiem jest klarowna komunikacja bez używania wzmocnionej dominacji.

Holy Equus (HEQ) to metoda pracy z psychiką koni, ich potencjałem jeździeckim i terapeutycznym. W swojej pracy korzystają z niej trenerzy, hodowcy, jeźdźcy zawodowi, amatorzy jeździectwa, miłośnicy koni.

To również technika rozwoju osobistego (motywacyjna, rozwijająca siłę charakteru i sprawczość) oraz relaksacji (przeciwdziałanie stresowi, wypoczynek emocjonalny) przy pomocy koni.

Praca z końmi powoduje, że człowiek musi przede wszystkim pracować ze sobą. Konie to nasze lustra- odbijamy się w nich, jak w zwierciadle. Dlatego, by dobrze zrozumieć ich psychikę, musimy zrozumieć siebie. Holy Equus (HEQ) to nie tylko doskonały trening metod naturalnych pracy z końmi, ale i trening własnej psychiki w kierunku sprawczości i harmonii!

Kurs  jest zakończony Certyfikatem Instytutu i  nadaje tytuł Trenera I stopnia Metody Holy Equus zaklinania koni.

Prowadzą:

Daria
Daria Galant
Pisarka, zaklinaczka koni, autorka Metody Holy Equus, uczącej kontaktów człowieka z końmi.
Kiedy?
14-17.10.2021
Gdzie?
Dwór Olchowe Łąki, Długosiodło
Cena?
2000zł2500zł z własnym koniem cena nie zawiera zakwaterowania i wyżywienia
Cena?
Nocleg już od 50 zł/doba
Istnieje możliwość przeprowadzenia kursów u klienta!wówczas cena do ustalenia
ZAPISZ SIĘ

Podobne kursy: