Kategorie
Oferta indywidualna

Kurs Trenera Medytacji Konnej Metodą Holy Equus

Medytacja konna to wyspecjalizowana technika relaksacyjna i wypoczynkowa z użyciem koni dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku dnia codziennego.

Medytacja konna daje dużo wytchnienia, odbywa się w warunkach pełnego relaksu i radości dla osoby uczestniczącej.

Prowadzi ją Trener Medytacji Konnej HEQ , znający techniki wypoczynku na koniu i technikę prowadzenia konia w zajęciach medytacyjnych HEQ.

Harmonia ruchu konia wprowadza umysł i ciało uczestnika w stan prawdziwego wypoczynku a jednocześnie mikroćwiczeń ciała, co daje wspaniałe efekty dla ciała i umysłu.

Autorem i pomysłodawcą Medytacji Konnej, która z sukcesem wprowadzana jest do rekreacji konnej jest Daria Galant – pisarka, zaklinaczka koni, autorka Metody Holy Equus, uczącej kontaktów człowieka z końmi, osoba o dwudziestoletnim szkoleniowym doświadczeniu jeździeckim na wszystkim obszarach: jest trenerem koni trudnych, trenerem ujeżdżenia na lekkości i jeździectwa pokazowego. Była zawodnikiem i trenerem zawodników, startujących w ogólnopolskich zawodach jeździeckich, hodowcą American Quarter Horse.

Medytacja Konna jest nowością w polskim jeździectwie, ma bardzo dużo odbiorców i cieszy się ogromnym, stale rosnącym zainteresowaniem.

Kurs Trenera jest zakończony Certyfikatem Instytutu i  daje uczestnikom uprawnienia do prowadzenia zajęć z Medytacji Konnej.

Prowadzą:

Daria
Daria Galant
Pisarka, zaklinaczka koni, autorka Metody Holy Equus, uczącej kontaktów człowieka z końmi.
Kiedy?
23-26.09.2021
Gdzie?
Dwór Olchowe Łąki, Długosiodło/
Cena?
2000zł2500 zł z własnym koniem cena nie zawiera zakwaterowania i wyżywienia
Cena?
Nocleg już od 100zł/doba
Istnieje możliwość przeprowadzenia kursów u klienta!wówczas cena do ustalenia
ZAPISZ SIĘ

Podobne kursy: